.

.

12 Бои Шминка Водоотпорен Мат Сомот Течен Кармин Долготрајни Усна Сјај Козметика

12 Бои Шминка Водоотпорен Мат Сомот Течен Кармин Долготрајни Усна Сјај Козметика

Оценка на посетителот:

DEN 43.00 -19 %
DEN 53.28
Залиха
Достапно за нарачка

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Земавме овие фотографии од самите себе.Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
12 Бои Секси Шминка Водоотпорен Мат Сомот Течен Кармин Долготрајни Усна Сјај Убавината Ја Сочинуваат Козметички
Специфични :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Тип : Кармин
Ефект : Долготрајни Водоотпорен
Функција : Водоотпорен/Водоотпорен
Боја : 12 избере Бои за
Answer : ___________________________ Note : карактеристики на овој кармин е Не-стап купот ,не се фаќа за исклучување.
Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од слика
Пакети се Вклучени : 1 x Убава Кармин
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И Усните ќе биде малку суво за во зима, па ве молиме да го користите за тоа со lip balm. мат површина . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Врз основа на досегашното искуство. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Тоа е апсолутно безбеден за вас да ги користите. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. користете Маслиново масло или испуштање шминка масло да се празни. Ви благодариме!
Сакате да се направи до талент? Ако го имаме, тоа ќе се оствари. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Карактеристики на предлогот

Тип:
усна сјај
Бренд Име:
GUJHUI
Сертификат Број:
xx
Корист:
Крем,Хранливи
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
0.23 мл/6.5 g
Број На Модел На:
g32a
Состојка:
усна сјај
Количина:
1pc
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина

Купувачи како што избираат