.

.

CHINAZP Фабрика Големина 70-75см(28-30) 50pcs/многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена Кралската и Бела Ној Проституција Пердуви

CHINAZP Фабрика Големина 70-75см(28-30) 50pcs/многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена Кралската и Бела

Оценка на посетителот:

DEN 13487.52
Залиха
Достапно за нарачка


CHINAZP Фабрика Големина 70-75см(28"-30") 50pcs/многу Избраниот Премиер на Квалитетот Обоена Кралската и Бела Ној Проституција Пердуви
1.Име на производ : Ној Пердуви
2.Материјал : Ној Пердув
3.Боја : Кралската и Бела
4.Модел : Обоена
5.Големина : 70~75см(28~30inch)
6.Пакување : 50pieces/color/многу
7.Залиха : Да
8.Име на компанија : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11. Продавницата за веб-страница :
12. Trademanager ID : cn1000610506
Ној пердуви станале еден од најпопуларните предмети да се користи на многу различни прилики, дали тоа да биде роденден украси или свадба центар парчиња. Има толку голем избор на ној пердуви да изберете од тоа може да биде тешко да се понекогаш знаат што сте во потрага за. На пример најдобар ној пердуви да се користи за висок свадба centerpieces се Крило Plumes. Пердувите се природен производ, така што тие може да дојде во сите различни форми, големини и, исто така, различни квалитет оценки.
Ној пердуви должина опсег е од 6inch да 30inch
Должина опсег(cm) Должина опсег (инчи)
15-20cm 6"-8"
20-25cm 8"-10"
25-30cm 10"-12"
30-35cm 12"-14"
35-40cm 14"-16"
40-45см 16"-18"
45-50cm 18"-20"
50-55cm 20"-22"
55-60cm 22"-24"
60-65cm 24"-26'
65-70cm 26"-28"
70-75см 28"-30"
Во цел дека ќе може да добие точна и најдобри цената на производот и превозот,ве молиме ги споделите со нас на пердуви големина,боја и цел количество што сака,ви благодариме!
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
70-75cm_royal&бело
Име на производ:
Кралската и Бели Пердуви Ној
боја:
Кралската и Бела
Големина:
70~75cm(28~30inch)
Пакување:
50pieces/color/многу
Име На Компанија:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Купувачи како што избираат