.

.

нови пристигнување,прекрасна цртан филм верверица за 30cm кадифен играчки дома декорација играчка роденденски подарок h2897

нови пристигнување,прекрасна цртан филм верверица за 30cm кадифен играчки дома декорација играчка роденденски

Оценка на посетителот:

DEN 1247.00 -47 %
DEN 2352.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи. објектот е 30cm верверица играчка , едно парче. ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
h44
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
верверица
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Купувачи како што избираат