.

.

Мед Мешајќи Род 50pcs/многу Мини Дрвени Мед Стап Дрвен Стап Мед Мечка Лажица Мед Стап

Мед Мешајќи Род 50pcs/многу Мини Дрвени Мед Стап Дрвен Стап Мед Мечка Лажица Мед Стап

Оценка на посетителот:

DEN 1183.00 -15 %
DEN 1391.52
Залиха
Достапно за нарачка


Мини Дрвени Мед Стап Дрво Мед, Лажица Мешајте Бар за Тегла Мед Материјали и Еко-Пријателски Долго се Справи со Мешање се Држиме Мечка
Опис
Карактеристики :
Нов & висок квалитет.
Тоа е погодно да се добие мед со овој мед мечка.
Биде направен од висок квалитет на дрвен материјал, безопасни и безбедно.
Долга рачка, лесен за употреба.
Најдобар начин да се земе мед.
Материјал : дрвени
ви благодарам многу
1 ве Молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење.
Затоа ве молиме да бидете трпеливи ако не го добиете вашиот објект. Ако не сте добиле рок од триесет дена од датумот на
проектот, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика На Враќање
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас
кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
7. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде некој
можност да се најде решение. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Материјал:
Дрво
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
Пчела алатка
Тип:
Фарма На Животните
Тип:
фарма на животните
Број На Модел На:
Пчела алатка
Материјал:
Дрво
Примена:
пчела фарма опрема
Flatware Тип:
Лажици
Број На Модел На:
Мини Дрвени Мед Држи Лажица Мешајте Бар
Функција:
Еко-Пријателски Порибено

Купувачи како што избираат