.

.

FOURIERS BP-S001 Dual/половина логото на Патот Велосипед, Велосипед Handlebar Лента 3cm x 200cm

FOURIERS BP-S001 Dual/половина логото на Патот Велосипед, Велосипед Handlebar Лента 3cm x 200cm

Оценка на посетителот:

DEN 864.00 -50 %
DEN 1727.04
Залиха
Достапно за нарачка


BP-S001 Нов дизајн СТП материјал овозможува подобро и поудобно зафат во било кој временски услови. Карактеристики На Производот : . Материјал : СТП . Спецификации : 3cm x 200cm . Дебелина : 3.0 mm . Боја : Црна, Бела, Розова, Apple Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Тифани Зелена

Карактеристики на предлогот

боја:
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
BP-S001
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Бренд Име:
FOURIERS
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Компоненти:
handlebar лента
Материјал:
PU

Купувачи како што избираат