.

.

Круг Топката Кристал Scepters Магично Стапче Злато Сребро Sceptre Церемонија Роденден Свадба Магијата Самовила Кралот Костими Реквизити подарок

Круг Топката Кристал Scepters Магично Стапче Злато Сребро Sceptre Церемонија Роденден Свадба Магијата Самовила

Оценка на посетителот:

DEN 12084.00 -5 %
DEN 12720.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Вкупна должина : Околу. 47cm/18.5 инчен Дијаметар на Кристалната Топка : Прибл. 5cm/2inch, Дијаметар на стапче : 1cm/0.4 инчен Одлична за деца 's партии и фантастична забава за вашата мала принцеза. Костим за ноќ кога партии, девојки роденден партии, бутик стоки и сл. Спецификација : Боја : Сребро, злато Забелешка : Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја! Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење! Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на предлогот

боја:
Повеќе
Повод:
Број На Модел На:
FR4
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Материјал:
Кристално

Купувачи како што избираат