.

.

Цртан филм Држач, Четка за заби со Дупки Четка за заби Заградата Сад Заб Форма Бања Полица Производи Бања

Цртан филм Држач, Четка за заби со Дупки Четка за заби Заградата Сад Заб Форма Бања Полица Производи Бања

Оценка на посетителот:

DEN 119.00 -36 %
DEN 186.24
Залиха
Достапно за нарачка


Цртан филм Држач, Четка за заби со Дупки Четка за заби Заградата Сад Заб Форма Бања Полица Бања Производи Опис
Тип : Четка За Заби Носителот
Материјал : ABS Пластика Издржлива
Модел : Заб Форма
Боја : Бела
Големина : 10.4x8.2x8.2cm/ 4.06"x3.20"x3.20" стан.
Тежина : 60g / 2.12 оз стан.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
1 x Четка за заби Носител (четки за заби не се вклучени

Карактеристики на предлогот

Тип:
Куп & Гимнастик Носители
Број На Модел На:
Четка За Заби Носителот Заградата
Куп материјал:
Пластични
Производот Категорија:
Куп & Гимнастик Носители
Стил:
Цртан филм
Број на Носителите на:
Еден Куп На Носителите На
Бренд Име:
alloet
Носителот Површина По Завршувањето:
Никој
Суспензија Тип:
Стенд

Купувачи како што избираат