.

.

CURREN бренд 2017 мода обичните кварц рачен часовник мажите кожа за на рака круг Кварц Календарска Недела relogio masculino 8253

CURREN бренд 2017 мода обичните кварц рачен часовник мажите кожа за на рака круг Кварц Календарска Недела relogio

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1439.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни!
2. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. Вашето мислење е навистина важно за нас. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Основен избор на Сингапур пакет регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња!
4. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо.
Повратни информации
1. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.5 cm Бенд Ширина : 24mm Тежина : 77g Карактеристики : Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Огледало Материјал : Hardlex 12-месеци движење гаранција Компоненти Вклучени : 1×Види
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла/млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итн
Превозот
1. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : бесплатен превозот
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Политика На Враќање
1. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Спецификации : Dial Дијаметар : 47mm Случај Дебелина : 13mm Види Должина : 22. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку онлајн системот или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Број На Модел На:
8253
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
22.5 cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Недела Екранот,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
47mm
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Купувачи како што избираат