.

.

Паун Пердуви,100Pcs/Многу!12-16inches 30-40cm долги ЦРВЕНИ Избелени Паун Мечеви ги Намали Големопродажните Пердуви,црвена пердуви

Паун Пердуви,100Pcs/Многу!12-16inches 30-40cm долги ЦРВЕНИ Избелени Паун Мечеви ги Намали Големопродажните

Оценка на посетителот:

DEN 1872.00
Залиха
Достапно за нарачка


Функција
Паун Пердуви,100 Pcs/Многу!12-16inches 30-40cm долги ЦРВЕНИ Избелени Паун Мечеви ги Намали Големопродажните Пердуви,црвена пердуви
Материјал : паун меч пердув . Боја : црвена Големина : 30-40cm должина Количина : 100pcs/многу Користи : облека,Капа,Коса додатоци,висок квалитет на накит Состојба : Brand new. фотографии
Љубезно ве молиме да напомена :
боја на располагање : Црвена
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.Времето за испорака потреби околу 20-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail,3-5 работни дена од DHL и 7-15 работни дена од ЕМС.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема проблеми,Откако ќе го поставите цел,ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни?
A : Да,секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајн сте заинтересирани,и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја потреби кога ќе го поставите цел.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ви благодариме за вашето време.
Можеби ќе ви се допадне

Карактеристики на предлогот

Шема:
Обоена
Материјал:
Опашот На Пердув
Број На Модел На:
FE023
Боја:
Црвена
Количина:
100pcs по многу
Големина:
30-40cm long

Купувачи како што избираат