.

.

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија зголеми цвет за Роденден, Свадба Партија Декорација занает DIY корист бебе туш Пот

бонбони кутија, торба чоколадо хартија подарок кутија зголеми цвет за Роденден, Свадба Партија Декорација занает

Оценка на посетителот:

DEN 7.00 -9 %
DEN 7.68
Залиха
Достапно за нарачка


Совршен за секоја свадба, годишнина, роденден или другата страна.Тоа е креативниот и убаво.
Име : бонбони кутија
Материјал : хартија
Големина : appox 7*4.3*3.3 cm
Тежина : appox 4grams
Боја : ве Молиме изберете дизајн според бројот на слика
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи ги и 1 компјутер * бонбони кутија

Карактеристики на предлогот

боја:
Измешани или порака нас
Повод:
Партија
Број На Модел На:
520063
Тип:
Настан & Партија Материјали
Бренд Име:
Haurry
Настан & Партија Ставка Type:
бонбони кутија

Купувачи како што избираат