.

.

игра OPA544T TO220 висока сегашна операциона засилувач

игра OPA544T TO220 висока сегашна операциона засилувач

Оценка на посетителот:

DEN 1435.20
Залиха
Достапно за нарачка


1 дали Ние секој трговија со искреност. Сите производи Ние доџо. Доџо-то. Доџо-то.обезбеди се со висок квалитет и ниска цена.
2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност во компанијата суфикси пакети или брендови на IC се во друштво 's цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж.
3 Ако имате голема количина на orders Please контактирајте со нас да се преговара за цената
4. По приемот на goods If тоа е нашата mistake We ќе се поправи нашите mistakes Please контактирајте со нас пред да поднесе спорови.
5. Повратни информации Повратни информации е многу важно за нас PLS оставете 5 ѕвезди Повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите itemsor PLS контакт со ако има некој проблем со нашите објекти. Ние ќе се реши што побрзо.
6 таму, Ако се многу модели на двете и двајцата ве молиме забелешка на објектот Бр. Треба по уплатата.

Карактеристики на предлогот

Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
тајмер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
OPA544T
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат