.

.

Големина 305060 3.7 V 1100mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален Производ Слободни Shippi

Големина 305060 3.7 V 1100mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален Производ

Оценка на посетителот:

DEN 321.00 -30 %
DEN 458.40
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*50 mm (W)*60 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1100m Ah
Модел : 305060
Капацитет : 1100 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 60 MM 50 MM ширина дебелина 3 ММ

Карактеристики на предлогот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
305060
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата

Купувачи како што избираат