.

.

Природни Хематит Камења, Камења 10мм Круг Крофна Прстен Монистра Не Магнетни Метален Златен Накит Одлуки 5 Насоки/Пакет

Природни Хематит Камења, Камења 10мм Круг Крофна Прстен Монистра Не Магнетни Метален Златен Накит Одлуки 5

Оценка на посетителот:

DEN 1167.00 -13 %
DEN 1341.60
Залиха
Достапно за нарачка

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Хематит скапоцен камен Круг Крофна Прстен 10мм Spacer Лабава Монистра Не Магнетни Металик Златно 16" Насоки За Накит Дизајн Правење Занаети 5 Насоки/Пакет Облик : Тркалезна Крофна Прстен Големина : 10мм(0.4")во Дијаметар,3мм дебели Продажба Quantit y : 5 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 15"~16" Инчи Материјал : Gemstones Gemstones : Не Магнетна Хематит Боја : Металик Златно Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Крофна Прстен хематит
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Крофна
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Дијаметар:
10мм

Купувачи како што избираат