.

.

BRAVEKISS црвена зелена сина, бела кристал тенис хривнија алка на синџирот за жените монистра влакно нараквици кристал bracciali BUB0097

BRAVEKISS црвена зелена сина, бела кристал тенис хривнија алка на синџирот за жените монистра влакно нараквици

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -30 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд име : BRAVKIS
Име на производ : шарени кристал синџир влакно хривнија за жени
Боја : бело злато боја
Mainstone : круг намали јасно Кубни камен Циркони
Хривнија боја : роза црвена / зелена / темно сина / sky blue / заоблачено бела
Еколошки стандард : никел , олово , кадмиум слободни
Подарок : висок степен на сомот подарок торба

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BUB0097
Бренд Име:
BRAVEKISS
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Други
Име на производ:
синџир тенис хривнија за жени
Mainstone:
кубен циркони хривнија алка на синџирот
cz камен хривнија боја:
роуз црвена / зелена / блу / заоблачено бел кристал хривнија синџир
боја:
бело злато боја шарм хривнија кристално
Подарок за:
девојка / жени / дами / мајка / сестра / себе
Прилики:
партија / банкет / shopping / годишнината / office / дневно / празник
хривнија стил:
повик / класичен / трендовски / мода / гроздобер / едноставна
pendant хривнија форма:
круг циркон кристал влакно хривнија закачам
armband хривнија кристално за жени:
мал круг кубни циркон камен armband нараквици за жени
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат