.

.

1 Парчиња 2017 Бебе Момчиња И Девојки Облека Симпатична Бебе Облека Памук Новородено Бебе Облека Rompers Бебе Комбинезон Пролет Облека Сет

1 Парчиња 2017 Бебе Момчиња И Девојки Облека Симпатична Бебе Облека Памук Новородено Бебе Облека Rompers Бебе

Оценка на посетителот:

DEN 187.00 -22 %
DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка


1 Парчиња 2017 Бебе Момчиња И Девојки Облека Симпатична Бебе Облека Памук Новородено Бебе Облека Rompers Бебе Комбинезон Пролет Облека Сет
Материјал : Памук
Боја : Момчето боја / Девојка боја
Големина : 3 M 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M(ве Молиме изберете објект врз основа на големината на масата.)
Пакет : Едно парче Големина Форма(cm) Големина Биста Ракав Должина Должина Бебе Возраст 3 M 25 20 39 0-3months 6 M 26 21 40 3-6months 9 M 27 22 42 6-9months 12 M 28 23 45 9-12months 18 МИЛИОНИ 29 24 47 12-18months 24 M 30 25 48 18-24months Забелешка : Точка meature од страна на страна, тоа би можело да биде малку различен.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Tks за вашата поддршка!
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HBPF061
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
бебе девојка облека:
Бебето
тело за бебе:
облека за бебето
новороденото бебе облека:
за новороденчињата
работи за бебиња:
bebek tulum
Комбинезони за децата Нова Година:
облека за барби

Купувачи како што избираат