.

.

DIY Johnleather Занает Хардвер Цинк Легура Черепот на Главата Вашингтон Претседателот Монета Concho OEB Заврши 31mm

DIY Johnleather Занает Хардвер Цинк Легура Черепот на Главата Вашингтон Претседателот Монета Concho OEB Заврши

Оценка на посетителот:

DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


Предмет : DIY Johnleather Занает Хардвер Цинк Легура Черепот на Главата Вашингтон Претседателот Монета Concho OEB Заврши Завртки назад
Материјал : Метал
Боја : OEB
Дијаметар : 31mm
Направени од цинк легура материјали,Одлични за leathercraft !
Тие секоја доаѓаат со завртката за апликација .
Тие се одлични за leathercraft , монтажа на вашиот омилен Појас, Пиштол појас , Седло Ќебе , holster итн.., исто Така, стр opular за употреба на дисаги, cardcases, purses и чанти и така натаму.
Драги Ценети Купувачи, Доколку купите повеќе од еден вид на тока,concho,craftool или други предмети.Можеби превозот цена е некоректно од страна на Ali Express систем екранот,па ве молам само да се одржи вашата цел прво,не плаќаат за тоа ,тогаш ние ќе се коригира цената за вас.После тоа,ние ќе ве информира што да се провери и потврди нарачката.Ви благодариме за соработката!
крајот

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој

Купувачи како што избираат