.

.

Автомобил стил нерѓосувачки челик Педалот за Гас Сопирачките на возилото авто додатоци Случај за Mazda 3 Mazda 6 Atenza Axela CX-4 CX5 CX-5

Автомобил стил нерѓосувачки челик Педалот за Гас Сопирачките на возилото авто додатоци Случај за Mazda 3 Mazda

Оценка на посетителот:

DEN 820.00 -5 %
DEN 863.52
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : одговара за Mazda 3/Axela (2014-2016) одговара за Mazda 6 /Atenza 2014-2017 одговара за CX-5 (2013-2016) одговара за CX-4 (2016+) Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Фабриката wholesales цена ,добар квалитет гаранција Материјал : Нерѓосувачки Челик/Алуминиум Пакет објект вклучуваат : ПО 2 парчиња или МТ 3pcs/set Инсталација Настава : Отстранување на оригиналниот гума од возилото, чувајте го сув производ Лесно Installtion Не Дупчење Никаква Штета-Внимание : 1)Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7)ако предмет со 3 M лента,Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. По инсталацијата, притиснете на индикаторот цврсто за 6~10 минути за да се обезбеди добар стисок на лепило. Не миење на возилото во три дена. -.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. -Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Педали
Mazda Модел:
CX-5
CX-5-Година:
2014,2015,2016,2013
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Година:
2014+
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Тежина:
0.18kg
Бренд Име:
Emaicoca
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MAp02S

Купувачи како што избираат