.

.

Интелигентна не-контакт ac напон, детекција Тестер Метар Жица Tracker Автоматски се разликуваат Нула Линија и Оган линија

Интелигентна не-контакт ac напон, детекција Тестер Метар Жица Tracker Автоматски се разликуваат Нула Линија

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и 36 часа за викендот. Rotatable на Капакот на Батеријата, лесно да се repalce на батеријата.Објектот ќе биде поставено во рок од 3 дена откако ќе го добиете на вашата исплата, pls осигурајте се дека на вашата адреса и име и презиме. ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.III1000 V се однесуваат на безбедноста -барања. Pls се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ако производот не се исти како и decription или скршен во транзит.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и се согласија на трансакцијата пред да го купат. Pls контактирајте со нас пред да се отвори спорот.Автоматски избор на 3 видови на чувствителност.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети и треба да се плати за враќање превозот цена.како да не работат или други користење на проблемот. Ако сè уште треба pls се направи следната работа и плати за тоа; Ако не, можете да ги споделите со тоа сам. НО, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Враќање & Наплата И Услуга : 1.Автоматски се разликуваат Нула Линија и Оган линија. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние може да обезбеди други Изразат за вас, но надоместок ќе се плаќа од страна на вашата страна. Ние искрено сакаме да се развие долгорочен деловен однос со вас во нав р furture. -Автоматско исклучување. -Мал и компактен пенкало, дизајн за лесна за носење.Ако треба да добиете производот брзо,pls контактирајте со нас кога ќе се подготвени да платат за тоа.( Висок,Среден,низок) Спецификации : Напон Чувствителност : 12 V да 1000 V AC Фреквенција : 50-60 Hz Аларм Режим : Звук и светло за Блиц Светлина : Бела Автоматско Исклучување : Да Температурата на работа : 32 да 122 F (од 0 до 50degree) Температура на Чување : -4 да 140 F (-20 да 60degree) Влажност : Батерија : 2 * 1. Нашите работното време Американски време PM21 : 00-AM5 : 30 Повратни информации : 1.5 * 4 * 4cm Пакет тежина : 65g
Плаќање : 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,Сите големи кредитни се прифатени throgh се обезбеди плаќање processcor ЗАЧУВАМ.PEAKMETER Не-контакт AC Напон Детектор Тестер Метар 12 V-1000 V Пенкало, стил Детектор на Напон Опис на Производот : -Професионална AC Напон Детектор со Не-контакт тест.Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. начин на исплата на Превозот : 1.Fed Ex експрес испорака обично трае 3~5 работни дена зависи од coutry доставени до. -Сигурно, професионално и лесен-за-користење.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна за вашата нарачка.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот производ во 60days, и ве Молиме да ни даде од 3 работни дена за да се провери причината.Ако не можете да се исходот веднаш, може да имате мислите.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања и други issuse кои се одговорност на превозот услуга. -Тоа е дизајнирана според EN61010-1-2-030,EN61010-2-033,МАЧКА. -Чувствителноста на AC напон е прилагодлив -Звучни и светлосни инструкции. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиент sevices. -Напон на осетливост е од 12 V да 1000 V AC.Можете да не контактирате ако има било каков проблем на метар.Ако имате било какви Проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни feekback.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
PM8908C
Напојување:
Батеријата
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
156X20X20mm
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Бренд Име:
PEAKMETER
Мерен Опсег:
12-1000V

Купувачи како што избираат