.

.

95% нов користи за климатизација компјутер одбор коло KFR75LW/ADY KFR-75L/D PCB:LCDGJ-KZ

95% нов користи за климатизација компјутер одбор коло KFR75LW/ADY KFR-75L/D PCB:LCDGJ-KZ

Оценка на посетителот:

DEN 2366.00 -7 %
DEN 2544.00
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Испорака : 1. Купувачи внимание, а доколку работата не е точен, за да предизвика штета на краток спој на не проблеми со квалитетот и чипс, и така натаму, не се во доменот на нашата гаранција.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Превозот на трошоците направени се за вас.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас прво.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем. Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. )Кога ќе го прими стоката треба само да се инсталира, ако било какви прашања може да не контактирате прво, ви благодарам. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика, благодарение Методи за Плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се вклучени најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации. DHL, UPS-от, Fedex, EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот Обично се 7-65 дена зависи од земјата доставени до.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE

Купувачи како што избираат