.

.

Бебе Креветчето Чевли Симпатична Цртан филм Животинско Новороденче Пешаци Бебе Дете Дома Обувки Зима и Топло, меко prewalker Бебе чевли Патики

Бебе Креветчето Чевли Симпатична Цртан филм Животинско Новороденче Пешаци Бебе Дете Дома Обувки Зима и Топло,

Оценка на посетителот:

DEN 99.00 -10 %
DEN 109.92
Залиха
Достапно за нарачка


Бебе Креветчето Чевли Симпатична Цртан филм Животинско Новороденче Пешаци Бебе Дете Дома Обувки Зима и Топло, меко prewalker Бебе чевли Патики
100% сосема нов и со висок квалитет
Многу убава модерен и Неформални
Материјал : Памук Ткаенини
Стил : Принцезата бебе чевли
Боја : Розова, Бела, Сива, Сина
Модел : Цртан Филм
Големина : S/M/L (Одговара За 0-18 Месеци Бебе)
Тежина : Околу. 60-100g
Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли
Големина Референца : 1inch=2.54 см
Подолу Возраст е за вашиот референца САМО, ве молиме изберете големина со Единствена Должина, ви благодарам.
Големина Единствена Должина Единствена Ширина Препорачуваме foxr Дете
1-S 11cm/4.33" 5.5 cm/2.16" 0-6 Месеци
2-M 12cm/4.75" 5.5 cm/2.16" 6-12 Месеци
3-L 13cm/5.12" 5.5 cm/2.16" 12-18 Месеци
Ние предлагаме чевли' внатрешна должина треба да биде 0.5-1.0 cm долги er отколку вашето бебе нозе.
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се Надевам На Разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
YYQULING
Затворање Тип:
Лизга-На
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
yes
Големина:
11cm, 12cm , 13cm
Соодветна возраст:
0-6months, 6-12months, 12-18months
Материјал:
Памук Ткаенини
Погоден Сезона:
пролет, есен, лето
Деца креветчето новородено бебе чевли видови:
Бебе чевли момчиња патики девојки сандали првиот вокер prewalker чевли
Бебе Патики Чизми Moccasins Чевли:
Бренд Нови
Точка Бр.:
DB-258

Купувачи како што избираат