.

.

Двојна Ѕвезда Студ Обетки Жените Злато Сребро Позлатен Кристал Кристал Циркон Изјава Шарм Dangle Eardrop Earring Накит

Двојна Ѕвезда Студ Обетки Жените Злато Сребро Позлатен Кристал Кристал Циркон Изјава Шарм Dangle Eardrop Earring

Оценка на посетителот:

DEN 15.00 -44 %
DEN 26.88
Залиха
Достапно за нарачка


Двојна Ѕвезда Студ Обетки Жените Злато Сребро Позлатен Кристал Кристал Циркон Изјава Шарм Dangle Eardrop Earring Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 1,9*1.3 СМ во Боја :
Злато Сребро Количина : 1 пар

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
НЕМА.539
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално

Купувачи како што избираат