.

.

4Piece/многу Japan free одвојување на фиока партиција DIY креативни фиока завршувањето кутија за складирање на партиција

4Piece/многу Japan free одвојување на фиока партиција DIY креативни фиока завршувањето кутија за складирање

Оценка на посетителот:

DEN 137.00 -5 %
DEN 144.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатна поделба на фиока партиција
Материјал : ПП пластични
Големина : S X 25 CM 7 CM
L 32.5 CM X7 CM
Пакување : 4piece/многу
Карактеристики : PP материјал , може да се мијат , според потребата за слободни сечење, може да биде фиока завршувањето кутија, но исто така, кога по завршувањето багажник
0.95

Карактеристики на предлогот

Број на Клетки:
S, L
Големина:
32.5x7cm
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Инсталација Метод:
десктоп тип
[хемиски] на примена предмет:
Остатоци
Добиете сценарио:
Десктоп е примена, спалната соба е примен
Боја:
СИНА,ЗЕЛЕНА,РОЗОВА
Спецификации:
25x7cm

Купувачи како што избираат