.

.

Мажите Часовници Кварц Врвот Бренд SKMEI Целосна Нерѓосувачки Челик Аналогни Екранот Мода машки Спорт Секојдневен Види Водоотпорен Човек Часовници

Мажите Часовници Кварц Врвот Бренд SKMEI Целосна Нерѓосувачки Челик Аналогни Екранот Мода машки Спорт Секојдневен

Оценка на посетителот:

DEN 1099.00 -49 %
DEN 2155.20
Залиха
Достапно за нарачка

И, треба да дознаете локални регулативи и максимална вредност на увоз за должност ослободување. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака. Ова ретко се случува, врз основа на нашето искуство. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ние ќе го цениме вашиот разбирање дека продавачот не е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на вашиот локалните обичаи . Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го цитирам екстра ЕМС плаќање врз основа на вашата нарачка тежина & дестинација, EMS трае 3-7 работни дена за повеќето дестинации во целиот свет. Така ние предлагаме, кога ќе се купуваат, ве молиме прашајте го вашиот локален спедитор прво, тие ќе каже колку треба да се плати за увозот на данок.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.
П : Каде можам да добијам мојот СЛЕДЕЊЕ на Број?
A : Ние ќе забелешка на следење на број на Aliexpress системи за следење. Можете да ги пратите на информации од следење на број.Ние прифаќаме враќа објект во рок од 14 дена по приемот.
Q&A
П : Колку долго може да добиете мојот производи?
О : за Сите нарачки ќе бидат испраќање во рок од 48 работни часа по добивањето на плаќање. Хонгконг Пост(за мали цел).
Ви благодариме за гледање!.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост. Ние не бараат данок на промет.
Други услови
1.
Франција/Германија/Австрија/Источна Европа
15-30 дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS-от или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.Тоа може да биде до 30 дена. Ви благодариме!
4) Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање. Ние не нудиме превозот попуст од превозот цена се пресметува врз основа на цел тежина & пакет.EMS/UPS-от(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.
П : Може ли да се направи пад на превозот?
A : ние прифати капка превозот услуга, но ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници прво, тие ќе ви кажат во која земја не можеме да одиме.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Враќање
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако сакате повеќе објекти(повеќе од 10) , ве молиме да не известите пред наддавање, ние ќе се најдат предмети/листа на нови објекти за вас, ние го цениме вашиот разбирање!
4. Ние се претпостави ќе прифати нашите услови и состојба по предлог на нашата аукција или купување на нашата купи тоа сега објектот.
Дестинација
Прибл. Превозот време, исто така, зависи од локалните пост услуга. Врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
П : што за ДАВАЧКИ/УВОЗНИ ДАНОЦИ за моите производи?
A : ние не сме сигурни колку увоз на данокот треба да се плати, и тие обично се промени.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Дебелина:
12mm

Купувачи како што избираат