.

.

DSTE Д-LI109 Батерија за Pentax K-30 К-Р К-50 К-500 Камера

DSTE Д-LI109 Батерија за Pentax K-30 К-Р К-50 К-500 Камера

Оценка на посетителот:

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Нова Батерија Д-LI109
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)
Капацитет : 15.5 Wh/2100 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Pentax : K-30
К-R
К-50
К-500
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите :
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте ние прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
Д-LI109
Тип:
батеријата пакет
Батерија:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Пакет:
Yes
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.4 V
Нормалните Капацитет:
2100 mAh

Купувачи како што избираат