.

.

Кожа Торбичка Спојувалка За Каиш Кука Јамка Shockproof Телефон Случај Покрие Торба Holster За Леново Атмосфера P1 / Атмосфера, X3 / K5 Забелешка

Кожа Торбичка Спојувалка За Каиш Кука Јамка Shockproof Телефон Случај Покрие Торба Holster За Леново Атмосфера

Оценка на посетителот:

DEN 473.00 -23 %
DEN 614.40
Залиха
Достапно за нарачка


Отворен Спортски СТП Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Затвори Телефонот Случај Покрие Торба Holster За Леново Атмосфера P1 / Атмосфера, X3 / K5 Забелешка Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Кука Јамка Појас Стил Торбичка , Преносни За Надворешна Моден Дизајн , Магнетни Блиску, Картичка Отвори Големина : 16*8.5 cm имаме тестирани , телефонот модел како што е опишано погоре добро се вклопува , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Карактеристики на предлогот

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Гроздобер,Спортски
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
16cm*8.5cm*2cm

Купувачи како што избираат