.

.

Завесата на Прозорецот Винил Фотографија Позадина Затворен Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Свадба фото студио Реквизити 0809

Завесата на Прозорецот Винил Фотографија Позадина Затворен Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Свадба

Оценка на посетителот:

DEN 408.00 -15 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред. Ве молиме контактирајте со нас.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express. Тоа е префериран избор за фотографи.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Вистински Позадина :
Вистински Пука :
Вид Забелешка :
За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо backface за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин. • Вистинската големина со мин. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
Топла Продажба :
.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CM-0809
Материјал:
Фланелен
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
користат за:
Фото Студио
Тема:
Затворен Позадина
Стил:
Свадба позадина,бременост позадина
се применуваат:
Децата Позадина, Новородените Позадина
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
customzied:
камерата слика,големина,додадете џеб
Винил Материјал:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
материјал оксфорд:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamlessno splicing

Купувачи како што избираат