.

.

DIY Микро Печурка Куќа Смола Занаети Мини Пејзаж Куќа Кукла Куќа Самовила Градина Декорација Бонсаи Оркестарот Украси

DIY Микро Печурка Куќа Смола Занаети Мини Пејзаж Куќа Кукла Куќа Самовила Градина Декорација Бонсаи Оркестарот

Оценка на посетителот:

DEN 35.00 -16 %
DEN 41.76
Залиха
Достапно за нарачка


DIY Микро Печурка Куќа Смола Занаети Мини Пејзаж Куќа Кукла Куќа Самовила Градина Декорација Бонсаи Оркестарот Украс
Производ Параметри
1. Материјал : Смола
2. Се однесува на : микро-пејзаж, мов шише декорација
Пакет Содржина :
1 парче x Мини Печурка куќа
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, M, S, XL
Стил:
Пастирски
Материјал:
Смола
Тема:
Маскота
боја:
Розова, Црвена, Жолта, Зелена
quanity:
1 Парче
Тежина:
about 11g.30g.50g.82g
Големина:
S, M, L ,XL
Карактеристики 1:
Микро пејзаж куќа
Карактеристики 2:
Висок-квалитет, Не-токсични, Трајни
Карактеристики 3:
Симпатична Мини Печурка куќа
Карактеристики 4:
градина декорација

Купувачи како што избираат