.

.

SUNKIA Нови светилки drl Дење Работи Светлина Висока Светла Бела Дневна Светлина + Килибар се Претвори Сигнал Светлина за Mazda 3 Axela со Магла Светилка Дупка

SUNKIA Нови светилки drl Дење Работи Светлина Висока Светла Бела Дневна Светлина + Килибар се Претвори Сигнал

Оценка на посетителот:

DEN 3810.00 -0 %
DEN 3810.24
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации :
Напон : DC 12 V
Лумен : 75 - 94 Лумен
Светла Боја : Бела
Температура на бојата : 6500±500 K
Материјал : ABS Пластика и Висока осветленост LED
Пакетот вклучува :
2x LED Дневни Работи Светла(L/R) за Mazda 3 Axela

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Бела боја со Жолта
Име На Модел:
Mazda 3 Axela Специфични светилки drl
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Материјал Тип:
LED+ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Бренд Име:
SUNKIA
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
килибар се претвори сигнал функција, затемнето светло функција
Автомобил модел:
mazda 3 axela

Купувачи како што избираат