.

.

LONSY рачно изработени Бамбус Жените Поларизирани очила за сонце Бренд Дизајнер Ретро Огледало Сонце Очила За Жените Женски Дами очила со LS1044

LONSY рачно изработени Бамбус Жените Поларизирани очила за сонце Бренд Дизајнер Ретро Огледало Сонце Очила

Оценка на посетителот:

DEN 699.00 -45 %
DEN 1271.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
00cm
Рамка Материјал:
Дрвени
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
LONSY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана
Број На Модел На:
LS1044
Леќа Ширина:
00cm
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Модел Бр.:
LS1044
Рамки Материјал:
бамбус
логото:
Никој
Леќа:
UV400 поларизирани леќи
Зглоб:
Метал пролет зглоб
Тежина:
About 25g
Пол:
Унисекс
Сертификат:
ФДУ & CE
е-наливно цена:
Yes

Купувачи како што избираат