.

.

YULUCH 2017 Нов Дизајн Жена Eardrop Обетки Личност Шупливи Најновите Добар Квалитет Дрво Обетки Девојки Накит 1 Пар на Мало

YULUCH 2017 Нов Дизајн Жена Eardrop Обетки Личност Шупливи Најновите Добар Квалитет Дрво Обетки Девојки Накит

Оценка на посетителот:

DEN 36.00 -45 %
DEN 65.28
Залиха
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Добредојдовте на нашиот магазин
Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
новиот дизајн личност шупливи најновите добар квалитет дрво обетки накит пар 2016 година
бренд honeysuckle
материјал : дрво
големина на : внатрешен diamater 4.5*4.5 cm
тежина 0.015 g/пар
Количина : 1 пар
Транспорт : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Бесплатен превозот земја не може да биде безбедно пристигна, ве молиме да не грижете

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
3556b
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YULUCH
боја:
Браун
Количина:
1 пар
Затворен патот:
се поврземе
Карактеристики:
шупливи
Стил:
едноставна
Производ Карактеристики:
шупливи
Уво кука материјал:
Метал

Купувачи како што избираат