.

.

Природни зелени турмалин гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад жените партија парична казна накит

Природни зелени турмалин гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад

Оценка на посетителот:

DEN 4395.00 -16 %
DEN 5232.00
Залиха
Достапно за нарачка


Природни зелени турмалин гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад жените партија парична казна накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $109 е цената на еден Pendant.
Главната скапоцен камен : природни турмалин, камен Големина : 23p3*3мм
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Број На Модел На:
dz041-2
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
Лице
Главниот Камен:
Турмалин
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
природни турмалин
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот

Купувачи како што избираат