.

.

Belen Металик Ефект на Огледало Holographic Хром во Прав Сунѓерот Стап Помине Уметност 1g Огледало во Прав Bling Пигмент за Помине Уметност Сјај

Belen Металик Ефект на Огледало Holographic Хром во Прав Сунѓерот Стап Помине Уметност 1g Огледало во Прав

Оценка на посетителот:

DEN 29.00 -49 %
DEN 56.64
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации :
* Материјал : Прав
* Кутија Големина : 2.8 x 1,5 см (Дното Дијаметар x Височина)
* Сунѓерот Стап Должина : 5.2 cm
* Прав Капацитет : 1g
Ве молиме Имајте во предвид Горниот Слој НЕ Е НИКАКВО ЧИСТЕЊЕ на ВРВОТ
F еа tures :
* Користете го ова во прав за да се создаде сјајна огледало ефект за вашите нокти
* Го помине уметност ефект на боја, ќе бидат различни за различни база на боја (љубезно потсетување : ефектот на црно
основната боја е подобро.)
* Секоја кутија доаѓа со сунѓер се држиме за лесно ракување
* Само не се чисти горниот слој може да се добие ефект на огледало
Чекор 1. Се применуваат база на грб прво. Лек под УВ светло за 1 минута или LED светло за 30 секунди.
Чекор 2. Применуваат основните боја гел лак (било која боја е во РЕД, црна боја е подобро ), лек со УВ ламба за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди.
Чекор 3. Применуваат без чисти врвот грб. Лек под УВ светло за 1 минута или LED светло за 30 секунди.
Чекор 4. Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти. Бришење прав на ноктите и лек под УВ светло за 1 минута или LED светло за 30 секунди. (Повторете го чекор до сте задоволни со ефект)
Чекор 5. Печат, и со тоа не се чисти врвот грб. Лек под УВ светло за 1 минута или LED светло за 30 секунди.
Ако сакате помине гел во нашата продавница, ве молиме clink слика како слика bllew да се купи, ви благодариме
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка Веб Пари WMTT Western Union QIWI паричник, и така натаму.
Купувачот треба да се одговорни за било кој данок или должност кои се задолжени од нивните локалната самоуправа, доколку постојат било какви трошоци.
Превозот
Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака,Без Испорака на информации. Под нормални околности, Време на Испорака околу 6090 дена.
Време на испорака за Русија/Бразил е за 90-120 дена.
Ако сакате DHL за поголема купувањето, ве молиме контактирајте со нас!
Политика На Враќање
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.
Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме едноставно да го вратите за нас во рок од 30 Дена во оригиналната состојба.
Купувачот треба да се плати за врати товар. Тогаш ние може да издаде целосна наплата за вас, откако се врати точка пристигна во нашиот магацин
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас. Имајте пријатен ден!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
Огледало Ефект Сјајот На Ноктите
НЕТО-WT.:
1g
Количина:
1Set ( Пигмент со Четка )
Бренд Име:
Belen
Материјал:
Сјајот Огледало Прашина
Објектот:
Сирена Помине Сјајот,Purpurina Ноктите,Прашина
боја:
Сребро; Злато; итн
Употреба:
за Огледало Ефект Декорација на Нокти
Пакетот Вклучува:
1 x Огледало Прав со Четка
Состојба:
Нови
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат