.

.

Вештачки Цвеќиња Свила цвет Европската Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација

Вештачки Цвеќиња Свила цвет Европската Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 287.04
Залиха
Достапно за нарачка

Свила цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Peony Лажни Лист Свадба Дома Партија Декорација Опис : Материјал : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како се покаже слика во Пакет се вклучуваат : 1 Букет Вештачки Роуз (6 отвори голема пупки,2 затворени мали пупки ) без вазна, Големина : Цвет должина : 47cm/18.5" отвори bud дијаметар : 10cm затворени bud дијаметар : 5cm

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
JJ16-0069

Купувачи како што избираат