.

.

30Pin Флексибилно Рамно Кабел FFC Спротивната Страна 1.0 mm Теренот AWM 20624 80C 60V Должина 40cm 45см 50cm 60cm 80см 1M 2M 1.5 М 3M 5PCS

30Pin Флексибилно Рамно Кабел FFC Спротивната Страна 1.0 mm Теренот AWM 20624 80C 60V Должина 40cm 45см 50cm

Оценка на посетителот:

DEN 163.68
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
40cm, 45см, 50cm, 60cm, 80см, 100cm, 150см, 200cm, 300cm
Бренд Име:
XIANMISI
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
30PIN
Пакет:
Yes
Должина на кабел:
40cm 45см 50cm 60cm 80см 1M 1.5 M 2M 3M
Употреба:
Податоци

Купувачи како што избираат