.

.

опашката светла за Audi TT 1999-2005 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

опашката светла за Audi TT 1999-2005 LED taillight Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки

Оценка на посетителот:

DEN 17784.00 -5 %
DEN 18720.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Audi TT taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Карактеристики на предлогот

Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
6kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Година:
1999-2005
Специјални Функции:
Светилки drl
Lumens:
2600lm
Материјал Тип:
ABS
Извор На Светлина:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Напон:
12V
Автомобил модел:
Audi TT
Име На Модел:
Audi TT
Објектот Дијаметар:
40inch

Купувачи како што избираат