.

.

податоци за наплата на КОМПЈУТЕР Хард диск Отворена поправка алатки податоци за обновување на алатки замена на хард дискот главата seagate 2.5-3.5 инчен+28pcs главата колек

податоци за наплата на КОМПЈУТЕР Хард диск Отворена поправка алатки податоци за обновување на алатки замена

Оценка на посетителот:

DEN 9250.00 -6 %
DEN 9840.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.Стабилна Actuator Изменувач 1pc;
4.
Пионер послужавник изменувач се чува оригиналната цилиндар статус со отстранување и поставување на секој послужавник на повеќе одмори плата заедно, така што ви овозможува да го смените повеќе одмори плата без да се движи на одмори плата од усогласување со едни на други кои на друг начин ќе резултира со податоци корупцијата.Туторијал на Видео DVD 1pc.
Главни Карактеристики : Лесен за користење; Универзална-одговара workbench; Пионер послужавник изменувач; промена на повеќе одмори плата без да се движи на одмори плата од усогласување со едни со други, Посебни Actuator Смена со силен магнетизам работи (отстранување, инсталација) лесно на горниот магнет на actuator. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Универзал-одговара Workbench 1pc;
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
8,Анти-врвка за околу 1pc
9, ракавици 2sets
10,tweezer 1pc
11,Јастуци 1pc
12,Бебе налепница 2pc
13,96 во 1 HDD налепница 1set
1.
Посебни Actuator Смена уверува да се изврши лесно ракување (отстранување, инсталација) на горниот магнет на actuator што е многу тешко да се отстрани и го стави назад, бидејќи на своите силен магнетизам и тоа е чувствителен и срам позиција (се многу блиски до двете Главата Магацинот и Медиумите Послужавник), во случај тоа се лизга надвор и допир или на нејзината кревка соседите за време на операции - последиците ќе биде катастрофа. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
hhd
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат