.

.

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 110 ohm - 270 ohm SMD Отпор ...

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 110 ohm -

Оценка на посетителот:

DEN 131.00 -20 %
DEN 163.20
Залиха
Достапно за нарачка

200pcs 0603 1% SMD Отпорник Комплет 10 Values X 20pcs 110 R-270 R
Вредност Листата :

Карактеристики на предлогот

Номинална моќност:
.
Температурата На Работа:
.
Температурата Коефициент:
.
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Црна
Отпор Толеранција:
1%
Број На Модел На:
0603 1% 110R-270R
Состојба:
Нови
Тип:
.
Технологија:
.
Отпорот:
110R-270R

Купувачи како што избираат