.

.

Висок Мост Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација,Дневна Соба Подарок,Ѕидни Слики За Спалната соба,Печатење на Платно

Висок Мост Сликарство Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација,Дневна Соба Подарок,Ѕидни Слики За Спалната

Оценка на посетителот:

DEN 409.00 -27 %
DEN 560.64
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина : Size1 : 20x20cmx3pcs (8*8inch*3pcs)
size2 : 30x30cmx3pcs (12*12inch*3pcs)
size3 : 40x40cmx3pcs (16*16inch*3pcs)
size4 : 50x50cmx3pcs (20*20inch*3pcs)
size5 : 60x60cmx3pcs (24*24inch*3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x20CMx3pcs, 30x30CMx3pcs, 40x40CMx3pcs, 50x50CMx3pcs, 60x60CMx3pcs
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Стил:
Класични
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж

Купувачи како што избираат