.

.

5PCS САД 2pin Машки до 90 Степен Десна Аглеста IEC 320 IEC320 C7 Напојување Кабелот кабел 1M 100cm 3ft

5PCS САД 2pin Машки до 90 Степен Десна Аглеста IEC 320 IEC320 C7 Напојување Кабелот кабел 1M 100cm 3ft

Оценка на посетителот:

DEN 998.00 -5 %
DEN 1050.24
Залиха
Достапно за нарачка


САД 2pin Машки до 90 Степен Аглеста IEC 320 C7 Напојување Кабелот кабел 1 M
Номинална до 10 A AC 125 V AC или 2.5 AC 250 V
Приклучок : Nema 1-15 P 2pin приклучок
Приклучок : IEC 320 C7 аглеста женски
Кабелот во SPT-2 18 AWG x 2 C
Должина = 1 Метар прибл. 3ft

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
1m
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат