.

.

10Pcs/многу BSL-SSA Тип 1/4 1/8 3/8 1/2 Големина на Серија Пригушувач Пневматски Нерѓосувачки Челик Silencer Тип Висок Квалитет Sanmin

10Pcs/многу BSL-SSA Тип 1/4 1/8 3/8 1/2 Големина на Серија Пригушувач Пневматски Нерѓосувачки Челик Silencer

Оценка на посетителот:

DEN 1521.00 -0 %
DEN 1521.12
Залиха
Достапно за нарачка

На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само 2.75 mm дебелината е 0. Квалитетот проблем ,ве молиме љубезно ве молиме да не даде негативни повратни информации ,контактирајте го нашиот онлајн услуга за да се покаже на проблемот и поднесување на вашето барање , ние ќе процес во прв пат и да даде задоволувачки одговор.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0-300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег . Метал Silencer се достапни за висока температура и притисок средини, и тие се издржливи против влијание. Ако не прими стоката на време, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот онлајн сервис за проверка на стоката состојба. 3 ве Молиме не заборавајте да ни даде пет-ѕвезда пофалба , вашето одобрување е најголема афирмација и поддршка за нашиот производ s Ако некој објект да не се прикажуваат NPT ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за прашам NPT тема FRL ,Месинг Вентил , Пневматски Електромагнетниот Вентил : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 ИЛИ 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Агол Седиште Вентил,Пулсот Вентил , Механички Залисток ,Пневматски Silencer : 06=1/8 08=1/4 10=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 65=2-1/2 80=3 Игла Вентил ,Пневматски Фитинг : 01=1/8 02=1/4 03=3/8 04=1/2 06=3/4 08=1 Топката Вентил : 04=1/8 06=1/4 08=3/8 15=1/2 20=3/4 25=1 32=1-1/4 40=1-1/2 50=2 Проверете Вентил : 08=1/4 10=3/8 12=1/2 16=3/4 20=1 25=1-1/4 30=1-1/2 40=2 По продажба Забелешка : 1. Превозот на трошоците направени во купувачот. Инсталиран на издувните пристаништа за да се намали вентилација бучава.
PUL0425, (4-2. Пластични Silencer се направени од корозија-отпорни на пластични да имаат долга трајност и да биде светлина - тежина 3.Недостасува добра , ако ги надмина 60 дена (Бразил 90 дена) ве молиме да побарате враќање на пари или контактирајте ја нашата интернет услуга . Одличен за намалување на шумот и филтрирање ефект во суви услови. Ако се чувствуваат разочарани објектот , ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака . Предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба за наплата или размена . Ние, исто така, може да се направи според условот на купувачи или цртеж. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона . Имаме BSPP конец, BSPT конец, NPT тема за вашиот избор.

Карактеристики на предлогот

боја:
BSL SSA 06 G Навој, BSL SSA 08 G Навој, BSL SSA 10 G Навој, BSL SSA 15 G Навој
Број На Модел На:
BSL-SSA Тип Серија Пригушувач
Бренд Име:
NBSANMINSE
Тип:
филтер
Порт Големина:
1/8 , 1/4 , 3/8 , 1/2
Тема:
BSPP ( G )
многу:
10

Купувачи како што избираат