.

.

2strands висок квалитет Вистински Розова Кралицата Conch Школка ,Перл Шел Зголеми цвет fluorial Рака Врежан лабава монистра 6 8 10 12mm

2strands висок квалитет Вистински Розова Кралицата Conch Школка ,Перл Шел Зголеми цвет fluorial Рака Врежан

Оценка на посетителот:

DEN 1209.00 -5 %
DEN 1272.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : природна четка школка
Количина : две насоки 16inch/per=15pcs
Големина : 6 8 10 12mm
Облик : цвет
Боја : бела
Реден Број : SH043
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат