.

.

Притисок се Префрлите на Гориво Притисок Сензор За Buick Привлечност Лакрос Кадилак CTS SRX Chevrolet Equinox GMC Терен 12633417 5PP11-6

Притисок се Префрлите на Гориво Притисок Сензор За Buick Привлечност Лакрос Кадилак CTS SRX Chevrolet Equinox

Оценка на посетителот:

DEN 1344.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Резолуција:
Точка име
линеарна:
Дел Бр.
Мерен Опсег:
Дел Бр.
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
GANGLE
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Hysteresis:
Предмет Тип
Стил:
Capacitance Тип
Чувствителност:
Дел Бр.
Објектот тежина:
0.035 kg
Објектот Висина:
2.5 cm
Потекло:
Малезија
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
2.5 cm
Објектот Должина:
4.5 cm
Објектот Дијаметар:
0.6 см
Pin Точки:
3-иглички

Купувачи како што избираат