.

.

Бесплатен превозот 3 панели масло на платно слики градинарство Дома декорација ѕид уметност платно сликарство декоративни ѕид слики

Бесплатен превозот 3 панели масло на платно слики градинарство Дома декорација ѕид уметност платно сликарство

Оценка на посетителот:

DEN 617.00 -27 %
DEN 844.80
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина : Size1 : 20x20cmx3pcs (8*8inch*3pcs)
size2 : 30x30cmx3pcs (12*12inch*3pcs)
size3 : 40x40cmx3pcs (16*16inch*3pcs)
size4 : 50x50cmx3pcs (20*20inch*3pcs)
size5 : 60x60cmx3pcs (24*24inch*3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж

Купувачи како што избираат