.

.

JOF Бренд 4 Насоки Супер Силен Јапонски 500m Multifilament ЈП Материјал Плетенка Риболов Линија 10 20 30 80 100LB

JOF Бренд 4 Насоки Супер Силен Јапонски 500m Multifilament ЈП Материјал Плетенка Риболов Линија 10 20 30 80

Оценка на посетителот:

DEN 407.00 -18 %
DEN 496.32
Залиха
Достапно за нарачка


JOF Бренд 4 Насоки 500 M 100% ЈП материјал Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија Супер Силен 10/20/30/40/60/80/100 LB Карактеристики :
Мал дијаметар на тест LB сооднос
Исклучително ниска меморија-лесно да се дадат и да се справи
Неверојатна отпорност на триење и куп сила
Тркалезната и Мазна дизајн зголемување кастинг растојание и целокупната fishability
Нула водат создава линија со екстремна чувствителност дека обезбедува цврста hooksets Спецификации : Бренд : JOF Тип : Плетенка риболов линија
Должина : 500m/парче Код : 0.6#, 1#, 1.5#,2#, 3#,4#, 5#,6#,8#
Дијаметар : 0.13 mm/0.15 mm/0.18 mm/0.20 mm/0.25 mm/0.30 mm/0.35 mm/0.40 mm/0.50 mm
Боја : Бела/Темно зелена/Сива/Шарени/Розова/Портокал/Сино/Црна/Жолта (не може да биде благо боја разлика)
Поле : Seawater & слатководни
Ниска абсорпција на вода
Погоден за предење & baitcasting репортажите
Пакет Листа : 1 * Риболов Линија

Карактеристики на предлогот

Линија Број:
0.6, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Бренд Име:
JOF
Со Владетел или Не:
No
Број На Модел На:
Г-500M
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија

Купувачи како што избираат