.

.

5pcs DC 5.5 2.1 mm Женски 7.4 5.0 mm приклучок AC DC Моќност Приклучок Конектор Адаптер адаптер за HP DELL Лаптоп

5pcs DC 5.5 2.1 mm Женски 7.4 5.0 mm приклучок AC DC Моќност Приклучок Конектор Адаптер адаптер за HP DELL

Оценка на посетителот:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


DC 5.5 2.1 mm Женски 7.4 5.0 mm приклучок AC DC Моќност Приклучок Конектор Адаптер за HP DELL Лаптоп
DC адаптер
Едниот крај : 7.4 (од страна Дијаметар) х5.0 mm (внатре Дијаметар) машки со Pin
Едниот крај : 5.5x2.1 мм женски
Компатибилни Модели :
за HP Compaq 18.5 v 3.5 Серија 7.4*5.0 мм со pin
за HP Compaq 19v 4.74 Серија 7.4*5.0 мм со pin
за Dell 19.5 v 3.34 Серија
Пакет : 5 * Адаптер

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Број На Модел На:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат