.

.

16112847 ,ширина 1.6 М цвеќиња памучна ткаенина ,прибор за Облека diy рачно изработени комбинација крпа дома текстил облека tablecloth

16112847 ,ширина 1.6 М цвеќиња памучна ткаенина ,прибор за Облека diy рачно изработени комбинација крпа дома

Оценка на посетителот:

DEN 195.00 -22 %
DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Забелешка : ако сте се купи на повеќе од 2 многу , јас ќе ви даде континуирано , не сече .
Ширина 1.6 метри фиксни, должина е бесконечна.
1 lot = ширина 1.6 метри , долго 0,5 метар .
2 број = ширина 1.6 метри , долго 1 метар .
3 број = ширина 1.6 метри , долг 1.5 метри .
4 број = ширина 1.6 метри , долго 2 метри .
5 број = ширина 1.6 метри , долго е 2,5 метри .
6 број = ширина 1.6 метри , долга 3 метри . 1. Материјал : 100% Памук 2. Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина од 1,5 метри и должина 0,5 метар. (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : pls се погледне на слика 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ NOTE : 6 стил микс , секој 50cm 50cm , вкупно 6 компјутери . Еден стил големина : 50cm 150cm answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ширина:
1.6 meters
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Стил:
Цртан Филм Серија

Купувачи како што избираат