.

.

SUTEYI рачно изработени Стакло Јин Јанг Кинески Ориентални Азија Накит Нараквици Алка Сребро Позлатен , Новиот Дизајн на Накит за жените

SUTEYI рачно изработени Стакло Јин Јанг Кинески Ориентални Азија Накит Нараквици Алка Сребро Позлатен , Новиот

Оценка на посетителот:

DEN 57.00 -30 %
DEN 81.12
Залиха
Достапно за нарачка


Рачно изработени од Стакло Јин Јанг Кинески Ориентални Азија Накит Нараквици Алка Позлатен Антички Сребрен, Новиот Дизајн на Накит за жените
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BR54
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Тежина:
18g

Купувачи како што избираат