.

.

3/4' ISO 7241 Б Серија Хидраулични Брзи Спојки

3/4' ISO 7241 Б Серија Хидраулични Брзи Спојки

Оценка на посетителот:

DEN 10938.72
Залиха
Достапно за нарачка

3/4' ISO 7241 Б серија хидраулични брзи спојки

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
KZD-06
Тип:
Брзи спојки

Купувачи како што избираат