.

.

Нова година 3D Санта Мраз Силиконски Калап Снешко Чоколадо Мувла Ирваси Торта Декоративни Калапи Свеќа Мувла нови години

Нова година 3D Санта Мраз Силиконски Калап Снешко Чоколадо Мувла Ирваси Торта Декоративни Калапи Свеќа Мувла

Оценка на посетителот:

DEN 366.00 -15 %
DEN 431.04
Залиха
Достапно за нарачка

Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.99 /парче
Храна одделение материјал Нов стил големи чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Рака форма US$ 8.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.99 /парче
2013 Нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла БР. Посебни ситуации се испита од случај до случај.99 /парче
Стапалки форма нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 8. Ако најдете големината на производите не ви одговара. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Реконструкцијата се општо земено не се издадени.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.
ДОБРЕДОЈДЕ
A : Божиќ L * W * H 40 * 35 * 55мм Б : Ирваси L * W * H 40 * 40 * 55 мм C : Снешко L * W * H 40 * 40 * 55мм
Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот.99 /парче
.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Политика за наплата на Сите продажни се конечни.99 /парче
Нов стил големи трговија на големо топла продажба бисер чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 7.59 /парче
5 PCS прекрасна мечка нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 9. Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа .
Бесплатен превозот се Зголеми срце облик чоколадо со силиконски калап Торта мувла Храна одделение материјал US$ 7.можете директно да един - такт нас . Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . ви посакувам бизнис е во подем. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
001
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Купувачи како што избираат