.

.

28cm*9cm*5.2 cm Силикони Тесто Шпатула Торта Крем Миксер Постапува Печење Scraper Кујната Готвење Алатка

28cm*9cm*5.2 cm Силикони Тесто Шпатула Торта Крем Миксер Постапува Печење Scraper Кујната Готвење Алатка

Оценка на посетителот:

DEN 118.00 -30 %
DEN 168.48
Залиха
Достапно за нарачка


Опис
100% храна одделение силиконски материјал
Употреба на високо флексибилни силиконски материјал
Не се држат заедно за време на печење и храна
Има подолг живот од други материјали hotplate
Може да се мијат во машина за миење садови
Спецификација :
Материјал : Силика гел
Примена : Scraper Торта
Големина : 28cm*9cm*5.2 cm
Боја : Случајни
1 : Како различни компјутери се прикаже различни бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : 1-3cm грешка е дозволено поради прирачник за мерење.
Пакет Содржина :
1*силикони шпатула
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Купувачите мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
2. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за
поштенски на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
feiqiong
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JJ3903
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Купувачи како што избираат